PRZED

PO

“Jestem bardzo zadowolona z pracy z Asią. Dała mi dużo na temat zdrowego odżywiania, dzięki temu schudłam około 30 kg w niedługim czasie- nie zajęło mi to nawet roku 🙂  Na początku miałam niską aktywność fizyczną i chudłam, wykonując tylko obowiązki domowe, dopiero po pewnym czasie zaczęłam chodzić na siłownię. Moja wątroba dzięki jej zaleceniom zregenerowała się, a moje menu wcześniej wyglądało zupełnie inaczej. Szczerze dziękuję za pomoc!

Katarzyna Kleczkowska

“Materiały są absolutnie super! Współpraca jest (podkreślam jest a nie była) owocna – efekty są już widoczne i odczuwalne. Materiały zachęcają do zagłębiania się w temat zdrowego żywienia.

Nie spodziewałem się aż tak wielkiej pomocy. To była fantastyczna niespodzianka. Wskazówki na pewno zwiększyły moją wiedzę na temat żywienia. Dotychczas nie jadłem przesadnie źle, ograniczałem fast food itd, ale teraz moja wizyta w sklepie to przede wszystkim czytanie etykiety. Zalecenia były niezwykle pomocne przy planowaniu posiłków i przede wszystkim zrozumieniu swojego ciała. Większego szacunku do jego możliwości ale i wymagań. Przede wszystkim czuję, że jest to dostosowane do mnie. Przygotowane indywidualnie, a to bardzo ważne w diecie na zwiększenie masy mięśniowej. Wskazówki są przemyślane, a jak już wspomniałem wyżej zachęcają mnie do zgłębiania tematu. Przede wszystkim zmienia się moje życie poprzez dietę odpowiednią dla mnie.

Zdecydowanie polecam współpracę z Tobą innej osobie.  Osobiście uwielbiam ludzi z pasją. Zaangażowanie w zawód to podstawa jego dobrego wykonywania. W tym przypadku możemy mówić o pasji. Dla mnie dietetyk jest jak lekarz- trzeba mu zaufać i wiedzieć, że podchodzi do mnie indywidualnie.  Dietę można sobie oczywiście znaleźć w internecie –ale w moim przypadku zawsze wolę się zwrócić do zawodowca. Do kogoś, kto mi realnie pomoże. Mimo że powszechnie twierdzimy, iż za jakość trzeba zapłacić to zalecenia dietetyczne przygotowane przez Panią są absolutnie najwyższej jakości.”

Paweł Jaszczanin

“Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy!

Dzięki Pani pomocy powoli wdrażam w życie wszystkie wskazówki, które mi Pani przekazała, które były bardzo cenne oraz zostały mi przekazane w sposób prosty i zrozumiały. Zostałam uświadomiona, że czasem zmiana niewielkich rzeczy może bardzo dużo zmienić. Małymi krokami można dojść do kompletnej zmiany w myśleniu o tym, co i kiedy i w jakich ilościach należy jeść.

W przykładowym menu były dania bardzo proste w przygotowaniu co jest bardzo ważne, ponieważ zdałam sobie sprawę ,że przyrządzanie zdrowych dań nie musi się wiązać z długimi godzinami spędzonymi w kuchni.

Z czystym sumieniem poleciłabym współpracę z Panią każdemu. Dało się odczuć bardzo duże zaangażowanie z Pani strony, które idzie w parze z posiadaną wiedzą w tym temacie. Pomogła mi Pani na bieżąco rozwiać wszystkie wątpliwości w zakresie zdrowego odżywiania .”

Justyna Walczak

“Wskazówki były jasne i klarowne. Myślałem że wiem dosyć sporo o niektórych rzeczach, ale po przeczytaniu Twoich zaleceń i wskazówek okazało się że jednak nie do końca, fajnie że tu mogłem się tego w przystępny sposób dowiedzieć i później wykorzystać. W zaleceniach podobało mi się to, że były one precyzyjne i bez określonych schematów, ze względu na to że każdy z nas jest inny. Fajne było to, że interesujesz się tym co myślę, dopytujesz i od razu pomagasz.

Każda osoba która chce zmienić swoje nawyki żywieniowe, niezależnie od tego czy chce schudnąć czy nabrać więcej masy ciała, lub też po prostu się lepiej czuć powinien się do Ciebie zgłosić, głównie przez to że, nie zostawisz go samego sobie, oraz potrafisz odpowiedzieć na niemal każde pytanie i co ważne tak żeby ta osoba to zrozumiała.”

Mateusz Szymański

 Bardzo merytoryczne warsztaty, zwłaszcza dla osób nie mających dużej wiedzy na temat zdrowego odżywiania, bądź mających niepełną, niepewną wiedzę, którą nabywają z różnych źródeł.

Podobały mi się:
– uświadomienie, że to, jemy podyktowane jest naszym stanem wewnętrznym,
– ćwiczenia, jak odkryć nowe nawyki i co je powoduje,
– ćwiczenia, które rozwinęły naszą samoświadomość i motywację w utrzymaniu nowych nawyków żywieniowych

 Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych warsztatach!! Już nawet poleciłam je innym osobom 

 “Warsztaty były prowadzone w bardzo przystępny w odbiorze sposób. Asia znakomicie łapie kontakt z uczestniczkami i wyczerpująco odpowiada na pytania i wątpliwości. To była duża przyjemność móc uczestniczyć w Twoich warsztatach, dziękuję!”

” Podobały mi się:
– ustrukturyzowana wiedza,
– praktyczne podejście, inne niż zwykle do diety i odżywiania
– holistyczne podejście do każdej uczestniczki warsztatu,
– “umieszczenie” diety we wszystkich obszarach życia
– Ocena: 10/10

 “Wartościowa wiedza, przygotowanie, metytoryczne treści. Brawo. Ocena 10/10”

 “Konkret, merytoryczne podejście.”

 “Podobało mi się spojrzenie na kwestię odżywiania od strony umysłu, stylu życia a nie wybrania jakiejś diety. To dla mnie zupełnie nowe podejście. Bardzo przekonujące. Twoje warsztaty poleciłabym szczególnie osobom borykającym się z różnymi dietami, nieudanymi próbami odchudzania. Super, jesteś osobą, która robi to z pasją, potrafisz zachęcić, zmotywować. 10/10!”

 “Podobało mi się, że rozmawiamy o stylu życia, a nie diecie w sensie zakazów. Te warsztaty były dla mnie ogromną motywacją do zmiany stylu życia. Bardzo podoba mi się Twoje podejście – z umiarem, bez przesady i rygoru. 10/10 Polecam!! “

” Bardzo profesjonalny warsztat. Podobała mi się cześć psychodietetyczna oraz podejście tabelkowe. Polecam szczególnie osobom, które wiele razy próbowały, bezskutecznie, wracając do starej wagi”

 “Polecam! Podobało mi się holistyczne podejście do tematu, zmiana nawyków oraz pochylenie się nad osobą konsultowaną”

Opinie uczestniczek warsztatów CRAZY WOMEN GO HEALTHY Lipowa Dolina czerwiec 2018

“Naszą współpracę oceniam jako bardzo dobrą 🙂

Wskazówki były przydatne, przede wszystkim orientuję się, jak wygląda moje ciało, z czego się składa i dlaczego tak jest, wiem również, jak z tym walczyć.

Zalecenia i jadłospis były do zrealizowania, nie muszę opierać się na wyrzeczeniach, a jedynie stosować zamienniki. Na pewno również to, że wcale nie muszę się głodować, żeby schudnąć, wręcz przeciwnie, zrobiło się tego więcej.

Sylwia Pilść

Polecam ze względu na ogromną pasję do pogłębiania wiedzy z zakresu żywienia człowieka i doświadczania tego na własnej skórze. Wszak wiadomo, że nie znajdziesz lepszego nauczyciela niż praktyka z pasją! Bo pasja to miłość w każdym calu do tego co robisz.

Bo nie ma nic piękniejszego niż złapanie swojego losu we własne objęcia i przepychanie się z nim na barki, a następnie konfrontowania swojego zdania z innymi ludźmi i pomagania im. Zmieniając siebie na lepsze zmieniasz również w ten sam sposób swoje otoczenie.

Zachęcam wszystkich do podróży po meandrach wiedzy na temat żywienia naszego pojazdu – ciała. Dla poprawy kondycji fizycznej i przede wszystkim samopoczucia!”

Mateusz Klęczar

“Materiały są wykonane bardzo starannie, sumiennie i zrozumiałe.  

Czyta się je z przyjemnością. Z pewnością wskazówki są bardzo przydatne. Napisane są zrozumiałym językiem z odniesieniem do codziennego życia.

Bardzo  spodobały mi się zmiany zachowań żywieniowych! Super! Oczywiście poleciłabym współpracę z Tobą! Widząc po przygotowanych materiałach jest się pewnym, że ma się do czynienia z osobą kompetentną i ma się pewność, że jest się w bezpiecznych rękach. Polecam!”

Emilia Andrzejewska

“Zajęcia ze zdrowego żywienia odbyły się przy wykorzystaniu różnorodnych form i metod pracy oraz wzbogacone zostały środkami audiowizualnymi. Niewątpliwie dużą atrakcją były quizy i konkursy. Zajęcia te przybliżyły dzieciom zasady zdrowego żywienia.

Było to bardzo ciekawe doświadczenie dla naszych przedszkolaków. Dziękujemy!”

Przedszkole “Tęczowy Zakątek”

“Ze współpracy jestem bardzo zadowolony.

Dowiedziałem się cennych dla mnie informacji na temat spożywanych przeze mnie posiłków i ich wartości odżywczych. Podobał mi się konkretny jadłospis na każdy dzień oraz jego różnorodność. Wskazówki jak najbardziej były przydatne.

Głównie poszerzyłem wiedzę na temat prawidłowego odżywiania i przede wszystkim dawek potrzebnych dla mojego organizmu i przy mojej nadwadze. Najlepsze dla mnie zalecenie to ruch, odpowiednia ilość spożywania wody do nawodnienia organizmu, a także jakich produktów nie można mieszać ze sobą.

Poleciłbym współpracę z Panią innym. Osoba godna polecenia ze względu na swoją wiedzę na temat odżywiania, bo chyba wiedza to podstawa, aby pomóc innemu człowiekowi.”

Bogdan Zając