Cześć!
Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Bardzo się cieszę, że tu trafiłeś.
Nazywam się Joanna Bojar i jestem dietetykiem oraz psychodietetykiem z wykształcenia i pasji.
Moją misją jest pomoc i wsparcie w osiąganiu wymarzonej sylwetki, optymalnego zdrowia i samopoczucia bez wyrzeczeń, głodówek i krótkotrwałych diet.

Praca dietetyka sprawia mi ogromną radość i satysfakcję.
Uważam, że odżywianie może być smaczne, zdrowe i przyjemne. Uwielbiam kontakt z ludźmi. Każdą osobę staram się poznać jak najlepiej. Tworzę skuteczne zalecenia i wskazówki dostosowane indywidualnie do planowanego celu.

W przeszłości sama postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe i schudłam 15 kilogramów. Dzięki temu rozumiem wątpliwości i trudności pojawiające się w gabinecie oraz łatwiej znajduję sposoby na ich pokonanie. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami, promuję zdrowe odżywianie i rozwiewam wszechobecne mity. W tym celu założyłam “Dietetykę okiem praktyka” na portalu facebook. Fanpage w rok zgromadził ponad 3000 śledzących.
Przeprowadziłam także kilka edukacji żywieniowych i warsztatów m.in. w przedszkolach i szkołach.

Moim celem jest profesjonalna i skuteczna praca zgodnie z najnowszą wiedzą, dlatego na bieżąco śledzę nowinki dietetyczne i uczestniczę w konferencjach. Studia magisterskie ukończyłam w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Odbyłam także kilka kursów m.in. z dietetyki sportowej i psychodietetyki. W czerwcu 2017 r. ukończyłam z wyróżnieniem studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka w SWPS w Warszawie. Umożliwiło mi to zrozumienie schematów związanych z odżywianiem i pracę z nimi w skuteczny i trwały sposób.
Aktualnie pracuję w Studio Modelowania Sylwetki w Warszawie, gdzie udzielam konsultacji indywidualnych.

Współpracując ze mną:
Osiągniesz swój cel bez ścisłych restrykcji, zakazów i głodówek,
• Zwiększysz swoją świadomość żywieniową otrzymując wiedzę od dietetyka z dyplomem, a także doświadczeniem własnego procesu odchudzania,
• Nauczysz się nawyków na całe życie,
• Przekonasz się, że zdrowe odżywianie może być przyjemne i smaczne,
• Otrzymasz moje stałe wsparcie w całym procesie.
Referencje moich podopiecznych przeczytasz w oddzielnej zakładce.

Bardzo lubię swoją pracę i nowe projekty – jestem otwarta na ich organizację, a także przeprowadzanie edukacji żywieniowych czy warsztatów.
Jeśli interesuje Cię jakakolwiek forma współpracy – skontaktuj się ze mną przez formularz na stronie.

Czekam na Twoją wiadomość – do zobaczenia!